Napovedujemo

<<  November  2017  >>
 Pon  Tor  Sre  Čet  Pet  Sob  Ned 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
1416171819
21242526
28   
For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Urniki skupinskega pouka 2017/2018

Nauk o glasbi

Solfeggio

Glasbena pripravnica

Predšolska glasbena vzgoja

Orkestri

Korepeticije

 

NAUK O GLASBI

Podružnica Dobrepolje
PONEDELJEK
3. r. 16.30 - 17.30

SREDA
2. r. 14.00 - 15.00
5. r. 15.00 - 16.00
1. r. 16.00 - 17.00

ČETRTEK
4. r. 15.00 - 16.00

PETEK
6. r. 15.00 - 16.00

Grosuplje
PONEDELJEK
5. r. 14.30 - 15.30
1. r. 15.30 - 16.30
3. r. 17.00 - 18.00
4. r. 18.00 - 19.00

TOREK
2. r. 14.30 - 15.30
3. r. 15.30 - 16.30
1. r. 17.00 - 18.00
5. r. 18.00 - 19.00

SREDA
4. r. 14.30 - 15.30
1. r. 15.30 - 16.30
2. r. 17.00 - 18.00
6. r. 18.00 - 19.00

ČETRTEK
6. r. 14.30 - 15.30
2. r. 15.30 - 16.30
4. r. 17.00 - 18.00

Podružnica Ivančna Gorica
PONEDELJEK
1. r. 15.00 - 16.00
3. r. 17.00 - 18.00
4. r. 18.00 - 19.00

SREDA
2. r. 15.00 - 15.45
2. r. 15.45 - 16.30
5. r. 16.30 - 17.30
6. r. 17.30 - 18.30

ČETRTEK
4. r. 15.00 - 16.00
1. r. 17.00 - 18.00

Podružnica Škofljica
SREDA
4. r. 15.00 - 16.00
2. r. 16.00 - 17.00
5. r. 17.00 - 18.00
6. r. 18.00 - 19.00

ČETRTEK
3. r. 15.00 - 16.00
1. r. 17.00 - 18.30


SOLFEGGIO

Grosuplje
PETEK 
14.30 - 15.30 (SOLFEGGIO I)
15.30 - 16.30 (SOLFEGGIO II)

Podružnica Ivančna Gorica
PONEDELJEK
16.00 - 17.00 (SOLFEGGIO I in II)

Podružnica Škofljica
Pouk bo potekal v Grosupljem.

Podružnica Dobrepolje
Pouk bo potekal v Grosupljem.


GLASBENA PRIPRAVNICA

Grosuplje
TOREK 17.15 - 18.15

Podružnica Škofljica
ČETRTEK 16.00 - 17.00

Podružnica Ivančna Gorica
ČETRTEK 16.00 - 17.00

Podružnica Dobrepolje
TOREK 17.00 - 18.00

PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA

Grosuplje
TOREK 17.15 - 18.15

Podružnica Ivančna Gorica
ČETRTEK 16.00 - 17.00


ORKESTRI

MALI GODALNI ORKESTRI

Grosuplje
SREDA 16.00 - 17.00

Podružnica Ivančna Gorica
TOREK 16.00 - 17.00

GODALNA ORKESTRA

Grosuplje
TOREK 17.30 - 20.00

Podružnica Ivančna Gorica
PETEK 18.15 - 20.45 (GODALNI KD STIČNA)

MALA PIHALNA ORKESTRA

Grosuplje
ČETREK 18.00 - 19.30

Podružnica Dobrepolje
ČETRTEK 16.30 - 17.30

PIHALNI ORKESTRI

Grosuplje
PONEDELJEK 18.00 - 20.30

Podružnica Ivančna Gorica
PETEK 19.00 - 21.00 (GODBA STIČNA)

Podružnica Dobrepolje
ČETRTEK 19.00 - 21.00, v poletnem času 20.00 - 22.00 (GODBA DOBREPOLJE)
NEDELJA 11.00 - 13.00

KITARSKI ORKESTER

Grosuplje
ČETRTEK 18.00 - 19.30

HARMONIKARSKI ORKESTER

Grosuplje
PONEDELJEK 18.00 - 19.30

PEVSKI ZBOR

Grosuplje
TOREK 18.00 - 19.30 (OŠ L. Adamiča)

KOREPETICIJE

Podružnica Dobrepolje
TOREK
17.30 - 18.00 (Roman Gačnik)
18.00 - 18.30 (Rezka Černač)
           
ČETRTEK
16.30 - 17.00 (Rezka Černač)

PETEK
17.30 - 18.00 (Roman Gačnik)

Grosuplje
PONEDELJEK
17.00 - 18.00 (Lovorka Nemeš Dular)

SREDA
14.00 - 18.00 (Darja Brcar)
17.00 - 18.00 (Roman Gačnik)
17.00 - 18.00 (Lovorka Nemeš Dular)
17.30 - 18.30 (Eva Sotelšek)

ČETRTEK
15.00 - 19.00 (Darja Brcar)

Podružnica Ivančna Gorica
PONEDELJEK
17.00 - 19.00 (Evelin Legović)

TOREK
18.00- 18.30 (Matej Kovačič)

ČETRTEK
15.00 - 16.00 (Eva Sotelšek)
16.30 - 18.30 (Eva Sotelšek)
17.00 - 18.30 (Evelin Legović)
17.30 - 18.30 (Matej Kovačič)

Podružnica Škofljica
PONEDELJEK
17.30 - 18.30 (Kristina Arnič)

TOREK
18.00 - 19.00 (Kristina Arnič)

SREDA
17.45 - 18.15 (Kristina Arnič)

ČETRTEK
17.30- 18.30 (Kristina Arnič)

Natisni E-naslov